Pseudo-Life

Witamy na forum serwera Pseudo-Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-04-13 11:46:53

ReDi123
Użytkownik
Dołączył: 2019-04-13
Liczba postów: 1
WindowsChrome 73.0.3683.103

Podanie ReDi123 ( Na lidera, a jak nie na lidera to strażaka xD)

Imię: Mam na imię Kamil

Wiek: Mam 15 lat

Znajomość frakcji: Miałem wiele okazji pełnić funkcje Strażaka w Straży Pozarnej. Myslęże, nadaje siean to stanowisko ze względu na mój poziom wiedzy o tej frakcji. W końcu... Nie otrzymał bym lidera PSP an innym serwerze( Teraz juz nim nie jestem )

RP (1-10) : 10/10
Co byś wprowadził do PSP ?: Miłą atmosfere, wiele spotkań, szkolenia. A reszte to musiałbym ocenić po koszarach co dodać.

Dlaczego ty ?:   Mógłby dobrze zarządzać frakcją. Tak jak napisałem. Byłem Liderem PSP na na innym serwerze.  Chciałbym tez spróbować swoich sił jak Lider tej oto frakcji. dlaczego safd? Dlatego iż, interesuje się Strażą Pożarną i mam zamiar iść na Ochotnika.

Coś o sobie :  Nazywam się Kamil mam 15 lat, interesuję się służbami mundurowymi, motoryzacją oraz sztukami walki. Jestem osobą pokorną, miłą oraz nad wyraz spokojną. Dla każdej osoby jestem miły, chętnie zaoferuje swoją pomoc. Wszystkie powierzone mi zadanie staram się wykonywać jak najlepiej tylko potrafię aby osoba, która mi takowe zleciła nie miała żadnych uwag. Traktuję każdego równo. Lubię słuchać osób bardziej doświadczonych ponieważ mogę się wiele od nich nauczyć. Jednym z moich głównych atutów jest to, że bardzo dobrze umiem współpracować w grupie. Jestem osobą, która umie podnieść innych na duchu, tak żeby widziały tylko pozytywne walory danych czynności, a negatywne oraz niesłuszne odkładały na bok. Jeśli chodzi o mój charakter oraz sposób bycia stawiam go bardzo wysoko, ponieważ cały czas staram się pokazać swoje atuty oraz wartości. Mam wysoki poziom kultury i nie sprawiam żadnych problemów, bardzo lubię poznawać nowych ludzi. Raczej nie jestem człowiekiem który się szybko poddaje.

Zainteresowania: Służby mundurowe, transport ciężarowy i motoryzacja.

Coś do Zarządu: Witam. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i na szansę dowodzenia tą frakcją.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskisurvival - hbhta - insulina - nwwe - szukamgildi